Predaj

rodinný dom Kalinkovo


Stav: voľné
Typ: rodinný dom
Lokalita: Kalinkovo
Stručný popis: Rodinný dom
Cena: 231990
Plocha podlahy: 264 m2
Pozemok: rovinatý, 633 m2
Zastavaná časť pozemku: 120
Inžinierske siete: všetky
Účel: bývanie, podnikanie
   * povinná položka
Podrobný popis:


Cena vrátane provízie a všetkých poplatkov.

 

4-izbový, podpivničený, samostatne stojaci rodinný dom s veľkým šatníkom a dvoma nadzemnými podlažiami, so sedlovou strechou. Dom je umiestnený v strede pozemku pričom má iba jedného suseda na pozemku je parková záhrada, ktoré zabezpečuje súkromie. Úžitková plocha domu je 264 m2. Pozemok má výmeru 633m2./Pôdorysy pozri v prílohách./

Dom je murovaný, z pálenej tehly o hrúbke 38 mm, a zateplený 5cm izoláciou, plastové  okná. Strecha je pokrytá škridlou Bramac, v kuchynskom priestore je kuchynská linka v tvare U zo zabudovanými spotrebičmi. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: vodovod, kanalizáciu, plyn, elektrinu (aj 380 V v garáži). Dom má satelit a telefónnu prípojku, v každej izbe je príprava pre telefón a internet. Vykurovanie je klasické - radiátormi Korad, na plynový kotol so zásobníkom na prípravu TÚV a kozubom s teplovzdušnou vložkou a taktiež s vykurovaním vody v radiátoroch. V dome sú použité kvalitné materiály, plávajúce podlahy, keramická dlažba, schodisko je drevené z masívu – buk , masívne dvere bukové zabudovaný trezor. Strop podkrovia je zateplený minerálnou vlnou. Interiérové dvere masívne bukové, vstupné dvere sú plastové - bezpečnostné. Na každom poschodí sa nachádza samostatne WC. Spálňa je spojená so priestranným šatníkom. Dom má pivnicu o výmere 46 m2. Garáž ma montážnu jamu a je s výklopnou bránou na diaľkové ovládanie, bezprašná podlaha, umývadlo. Terasa ma elektrickú zásuvku a svietidlo. Prístup k domu po spevnenej komunikácii, pred domom je priestor na parkovanie 4 vozidiel a vo dvore parkovanie pre 3 vozidla. Záhrada - všade je trávnik a nachádzajúcu sa v nej okrasné stromy a dreviny              s bylinkovou záhradkou. Pozemok je je oplotený. V blízkosti autobusová zastávka. Svojou veľkosťou môže dom slúžiť na bývanie aj podnikanie, najmä garáž je dobre využiteľná na podnikateľské aktivity. Okraj obce lemuje hrádza Dunaja vhodná pre výlety na bicykli, motorkárska dráha .

 

V blízkosti domu/obce: detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko 300m, vodné športy, zimný štadión, hrádza – bicykel, korčule, tenis, jazda na koni, golf ... Pošta, potraviny, škôlka, škola 1-5 stupeň, kostol, zastávka autobusu.

 

Cena:   231990 €

Možnosť úveru: ÁNO

Poznámka: dom je možné kúpiť so zariadením a nábytkom ako aj bez nich – podľa požiadavky záujemcu.

 
 
Návrat na zoznam