Predaj

4i byt Bratislava, m. č. Ružinov


Stav: voľné
Typ: 4i byt
Lokalita: Bratislava, m. č. Ružinov
Stručný popis: 130 m2, terasa, loggia, klimatizácia
Cena: 262000
Platba: úver
Počet miestností: 4
Plocha podlahy: 130
Poschodie: 4
Inžinierske siete: všetky
Účel: bývanie
   * povinná položka
Podrobný popis:


Cena vrátane provízie a všetkých poplatkov.

EXKLUZÍVNA PONUKA iba v našej RK.

BYT KÚPOU VOĽNÝ.

 

4-izbový nadštandardne upravený byt na 5.podlaží (4.poschodí) nachádzajúci sa v tichej časti zastavanej rodinnými domami, BA - mestská časť Ružinov, ulica: Pri strelnici. Ide o tehlový bytový dom postavený v roku 2008 s výťahom. Vo vchode sa nachádza len 14 bytov.Tichá lokalita a dobrí susedia.

 

Byt pozostáva zo štyroch obytných miestností a príslušenstva (kuchyňa, šatník, chodba, kúpeľňa, WC, technická miestnosť, terasa a loggia). Byt má murované priečky, okná sú plastové s vnútornými žalúziami, vnútorné dvere so zárubňami zn. Pol-skone, vchodové dvere sú bezpečnostné, protipožiarne, podlahy obytných miestností z talianskej veľkoformátovej dlažby a laminátových parkiet. Nábytok v celom byte (obývačka, spálňa, chodba, kúpeľňa) je robený na mieru, vrátane dvoch vstavaných skríň, tapety z predajne HorusTrade. Špeciálne upravený SDK so skrytým svietením. Kuchynská linka zn. DanKuchen (Albero). Vlastný video vrátnik, ako jediný v dome. Kúpeľňa je z talianskej dlažby a obkladov, vaňa + sprchový kút. Vypínače zn. Legrand. Kúrenie je samostatné – vlastný kotol v byte zn. Junkers s termostatom + samostatné podlahové elektrické kúrenie v centrálnej časti bytu (kuchyňa, obývačka) a kúpeľni, ovládané samostatne. Celý byt je klimatizovaný technológiou DAIKIN s podporou kúrenia v prechodných obdobiach. Byt má obrovskú výhodu v tom, že nemá priamy pohľad od žiadneho zo susedov, čiže maximálne súkromie. Na poschodí iba dva byty vrátane predávaného.

 

Podlahová plocha spolu 130 m2 (byt 109 m2 + loggia 4 m2 + terasa 17 m2) + s bytom sa predáva aj jemu prislúchajúci podiel na spoločných častiach a zariadeniach domu a pozemkoch.

 

Mesačné náklady 98 € + zálohové platby za energie.

 

Orientácia bytu - spálňa severovýchod, 2 izby severozápad, kuchyňa a obývacia miestnosť juhozápad.

 

Exkluzívna možnosť otvoriť strop a nadstaviť ďalšiu podkrovnú izbu v časti bytu so šikmou strechou a v časti bytu s rovnou strechou (atika) možnosť vybudovať vlastnú súkromnú terasu cca 50 m².

 

Parkovanie v okolí je bez problémov, ale je možné kúpiť dve parkovacie miesta za cenu 8000 €/1 miesto, ktoré sú pred vchodom do bytového domu.

 

Byt sa predáva s komplet zariadením, nakoľko spotrebiče, zariadenie a nábytok sú robené na mieru. Vlastník si vezme iba sedaciu súpravu.

 

Cena bytu: 266000 €, možnosť kúpy na úver. S bytom sa predáva aj jemu prislúchajúci podiel na spoločných častiach a zariadeniach a pozemkoch.

 

Do 2 km diaľničný privádzač, letisko, základná škola, nákupné centrum AVION, IKEA. V blízkosti zastávka MHD - trolejbus, bus. Kompletná občianska vybavenosť.
 
Návrat na zoznam