Predaj

iné Pavčina Lehota, Nízke Tatry


Stav: voľné
Typ: iné
Lokalita: Pavčina Lehota, Nízke Tatry
Stručný popis: Výstavba apartmánov neďaleko Demänovskej doliny, wellness
Cena: od 74160 €
   * povinná položka
Podrobný popis:
V realitnej kancelárii sú k dispozícii vizualizácie, pôdorysy, cenník a ďalšie listiny.

Výnimočné bývanie v srdci Liptova

Apartmány Žiarce Sport & Relax sú ideálnym miestom na oddych v každom ročnom období. Predurčuje ich k tomu najmä samotná poloha sú vstupnou bránou do srdca Nízkych Tatier, ktoré každoročne ohurujú tisíce turistov zo Slovenska aj zahraničia.

Komplex ponúka široké možnosti športového vyžitia a wellness služieb. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti obľúbeného FUN PARK Žiarce. Jeho súčasťou je najstrmšia bobová dráha, ktorá poteší každého priaznivca adrenalínu. Naprázdno však neobídu ani deti.

V zime sa z areálu stáva ideálne miesto pre rodinnú lyžovačku. Samozrejmosťou je lyžiarska škôlka s vlekom a vybavením pre začínajúcich lyžiarov.        Atraktívna návratnosť

        Moderné a štýlové bývanie

        Komplexný servis

        Komfort a pokojné prostredie

        Wellness v objekte

        Celoročné aktivity

O projekte


Doprajte si oddych v každom ročnom období. Komplex 47 apartmánov a štúdií v Pavčinej Lehote si svojou polohou získa nielen vyznávačov zimných športov, ale aj milovníkov pešej turistiky a liptovskej prírody. Nachádza sa totiž v podhorí najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná.

Prečo Apartmány Žiarce?


      Atraktívna lokalita


Návštevnosť a popularita regiónu Liptov neustále rastie, čím sa zvyšuje aj dopyt po ubytovacích jednotkách. Jeho pýchou totiž nie sú len hory, ale aj vodná nádrž Liptovská Mara.

      Štýlové bývanie za skvelé ceny

Konečná cena apartmánu zahŕňa jeho kompletné vybavenie v modernom horskom štýle s dôrazom na kvalitu a prevedenie vybraných materiálov. 

      Nadštandard v každom smere


Kúpou apartmánu automaticky získate parkovacie miesto a podiel na pozemku (nie je nájomný). Samozrejmosťou je skrinka v priestrannej lyžiarni.

      Kompletná správa apartmánu


Zaručí komfort, pohodlie a vysoký štandard. Postaráme sa nielen o upratovanie a opravy, ale aj o vyťaženosť vášho apartmánu.

      Spa a wellness


Načerpajte sily po lyžovačke alebo náročnej turistike v našom relaxačnom centre. K dispozícii vám bude nielen vírivka, ale aj kúpacia kaďa a sudová sauna v exteriéri, čo poteší najmä otužilcov. V druhej etape výstavby apartmánov pribudne aj moderne vybavená posilňovňa.

      Zábava pre deti a tínedžerov


Súčasťou komplexu sú herne pre všetky vekové kategórie. Najmenších poteší bohatý detský kútik s interiérovým ihriskom, starších teenage room plná moderných technológií.

      Bohaté raňajky a snacky po celý deň


Priamo v budove vás čakajú bohaté raňajky formou bufetových stolov. Občerstviť sa však môžete kedykoľvek počas dňa v našej kaviarni, kde si okrem lahodnej kávy môžete pochutnat aj na koláčoch a snackoch.

Lokalita


Liptov je ideálnym miestom na prežitie letnej či zimnej dovolenky.  Svedčí o tom rastúci záujem turistov zo Slovenska aj zahraničia. Prináša totiž nezvyčajné spojenie hôr a vody. Okrem moderných lyžiarskych svahov a širokých možností turistiky v sebe ukrýva aj nevídané bohatstvo termálnych prameňov.

Čo však určite ocení každý majiteľ ubytovacieho zariadenia je dopyt, ktorý v regióne Liptov prevyšuje ponuku. Záujem o ubytovanie na Liptove totiž nie je sezónny, ale takmer celoročný. Táto investícia vám preto prinesie zaujímavý výnos.Aktivity v blízkom okolí


      Lyžovanie


Užite si lyžovačku v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku s výbornými podmienkami pre zimné športy. Naše apartmány sa nachádzajú za záchytným parkoviskom do Jasnej. Nemusíte tak zbytočne presadať do skibusov.

Ak preferujete rodinnú lyžovačku v tichom prostredí, iba 100 metrov od apartmánov nájdete svahy, ideálne pre rodiny s deťmi. Oba vleky sa nachádzajú v areáli FUN PARK Žiarce, ktorého súčasťou je aj detská lyžiarska škôlka s vlekom a vybavením pre začínajúcich lyžiarov. Pre bežkárov sú k dispozícii trate dlhé 6 kilometrov, na ktoré sa dostanete priamo z apartmánu. Samozrejmosťou je požičovňa lyží a skiservis.

      Turistika


Využite bohaté možnosti turistiky a cykloturistiky, ktoré vám ponúka okolie našich apartmánov. Nízke Tatry sú známe veľkým počtom trás pre pešiu turistiku a treking s rôznymi úrovňami obtiažnosti. Inak to nie je ani s cykloturistikou. Región ponúka takmer 800 kilometrov značených cyklotrás rôznej náročnosti. Prijmite preto našu pozvánku do sveta ticha a spoznávajte prírodné krásy Liptova.

      Top atrakcie Liptova


Liptov je jeden z najpestrejších regiónov Slovenska. Dôkazom toho sú miesta, ktoré by nemali ujsť pozornosti žiadneho turistu. Patria medzi ne napríklad nádherné Demänovské jaskyne, vodná nádrž Liptovská Mara, prírodné jazero Vrbické pleso, liečivá kaďa v Liptovskom Jáne či mesto Liptovský Mikuláš, známe najmä bohatou históriou. 

      Zábava pre deti aj dospelých


V bezprostrednej blízkosti apartmánov sa nachádza obľúbený FUN PARK Žiarce. Pre priaznivcov adrenalínového športu je návšteva najstrmšej bobovej dráhy doslova povinnosťou. Naprázdno však neobídu ani ostatní. O zábavu sa postará nielen obria hojdačka a detská zóna s nafukovacími hradmi, ale aj obľúbená jazda na minitankoch či štvorkolkách.

Apartmány


Vyberte si objekt a poschodie

Zvoľte si apartmán, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám.Financovanie


Vyberte si z dvoch možností financovania apartmánu

Rezervačná zmluva

Prvý krok ku kúpe vášho nového apartmánu. Rezervujte si ho skôr, ako si ho vyhliadne niekto iný. Rezervačná záloha je 10.000 eur.

Zmluva o budúcej kúpno-predajnej zmluve

Nasleduje dohoda o tom, kedy a za akých podmienok podpíšete kúpnu zmluvu.  Pri uzavretí je potrebné zložiť zálohu v hodnote 30% z kúpnej ceny apartmánu.

Ukončenie základovej dosky

Pri ukončení základovej dosky vás čaká platba 10% z kúpnej ceny apartmánu.

Ukončenie hrubej stavby

Pri ukončení hrubej stavby vás čaká platba 30% z kúpnej ceny apartmánu.

Ukončenie do stavu holodom

Pri ukončení do stavu holodom a zápisu do katastra nehnuteľnosti, zaplatíte 20% z kúpnej ceny apartmánu.

Kolaudácia apartmánu

Po kolaudácii zaplatíte 10% z kúpnej ceny nehnuteľnosti.

 I.         


Možnosť dohody pri 100 % platbe apartmánu. 
Návrat na zoznam